graphic top
Tu jesteś: DREZYNY ŁAPINO » POSZUKIWANIE SKARBÓW
POSZUKIWANIE SKARBÓW DLA GRUP PEŁNOLETNICH
Oferta nasza jest skierowana do grup osób pełnoletnich, minimum 20 osobowych. W tej cenie macie gwarancję, że będziecie samodzielną grupą i nikt nie będzie Was poganiał, ani opóźniał na torach.

Podstawą naszej oferty jest oczywiście przejazd drezynami rowerowymi. Grupę dzielimy na 3-4 zespoły i po przeszkoleniu ruszamy na szlak w poszukiwaniu skarbów. Skarb powinien być w skrzynce. Jak skrzynka, to symboliczne piwo (ale mogą być słodycze, alkohol na wieczorną imprezę, czy upominki rzeczowe). U nas skrzynka rozsypała się wzdłuż torów i należy odnaleźć jej zawartość. W połączeniu z wysiłkiem jaki należy włożyć w napędzanie drezyny, konsumpcja skarbów smakuje zupełnie inaczej! Ekipy dostają mapy i ruszają na szlak. Na punktach czekają skarby, zaszyfrowane wiadomości lub zadania specjalne - bez ich pokonania drezyna nie zostaje puszczona dalej. Każda z drezyn ma inne punkty, aby uniknąć podbierania skarbów przez konkurencję. W tej zabawie nie liczy się czas, a precyzja wykonania i działania zespołu. Podział obowiązków na napędzaczy, szukaczy... konsumentów. Długość trasy, liczba punktów do znalezienia uzależniona jest od czasu jaki ma grupa, zapowiadanej pogody i dalszego programu.

UWAGA! Z racji, że poruszamy się po torach, zastrzegamy sobie możliwość zarekwirowania i przechowania zdobyczy do czasu ukończenia wycieczki! Na drezynach obowiązuje zakaz przebywania i jazdy w stanie nietrzeźwości!

Po zakończeniu przejazdu każdemu uczestnikowi przysługuje prawo zdania egzaminu na drezynowe prawo jazdy.


OGNISKO W STAREJ PAPIERNI
Od wielu lat współpracujemy ze Starą Papiernią w Łapinie. Oferuje ona noclegi, zwiedzanie Muzeum w dawnej fabryce papieru, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce ogniskowe wraz z wiatą.

Stara Papiernia kalkulacje robi w oparciu o termin wycieczki, jednak najbardziej popularnym pakietem zamawianym przez drezyniarzy jest zwiedzanie muzeum (historia papierni, pamiątki PRL, wystawa aut komunistycznych) połączone z ogniskiem trwającym ok. 1,5h (bez wynajmu wiaty i z własnym prowiantem).

Szczegóły prosimy umawiać bezpośrednio z https://starapapiernia.eu